27 Eylül 2011 Salı

İLK ŞEKER HAMURU DENEMESİ

El emeği ile yapılan şeyler her zaman daha değerli olmuştur benim için,bu yüzden özel günlerimizde de herşeyi olmasada bir kısım şeyleri kendim hazırlamayı tercih etmişimdir. mesela kızlarımın doğumunda mevlüt şekerini sonra onların ilk kıyafetlerini falan kendim hazırlamışımdır.Yukarıda gördüğünüz minik kovaları 2. prensesimin mevlütünde gelen misafirlerimize dağıtmak için hazırladık.
 içlerine lavanta kesesi koyduğumuz kovaların üzerinede kurdeleden yaptığımız fiyonkları ve uğur böceklerini yapıştırdık.Bence çok sevimli oldular,sizce?
bu gördüğünüz  kurabiyeleride yine kız kardeşimle beraber mevlütte dağıtmak için hazırladık,minik kurabiyeler yapıp onları kurdeleleyle bağladığımız paketlere koyduk,çok şirin oldu. Kurabiyeleri koyduğumuz sepetide canım arkadaşım Meryem kendisi süsleyip içinede de bir sürü ciciler koyup hastane odama getirmişti,çok güzel bir sürprizdi benim için. İnsan yeni doğum yaptığında bu tür sürprizler nasıl iyi geliyor anlatamam.bu da arkadaşımın getirdiği sepet, içine elbise,çorap,ayakkabı,oyuncak,fotoğraf albümü ve kendi hazırladığı kurabiyelerden koymuş.Ellerine sağlık canım benim.Ee konu hastane odasındaki sürprizlerden açılmışken eşiminde hakkını yiyemem, onunda sürpriz bir şekilde hastane odasını süsletmesi ve aldığı orkidelerde çok güzeldi.Sanada tekrar teşekkür ederim canım.
bunlarda hastane odasından bir kaç fotoğraftı, bol fotoğraflı bir post oldu,bir dahaki postta görüşmek dileğiyle esen kalın :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...